Flash News

Te gjitha

Kalendari

Janar - Dhjetor 2017

17.10 - 17.11.2017“Ekzaltim” - Ekspozitė personale e artistit Andi Hila.
23.09 - 06.10.2017"Ariet e ngjyrave tė Ninetės" - Ekspozitė personale e piktores Nineta Verbica.
31.03 - 14.04.2017“Karl Korab- Njė jetė pranė telajos“ - Ekspozitė e organizuar nga Bashkia Shkodėr dhe GASH nė bashkėpunim me Konsullatėn e Nderit Shkodėr dhe Ambasadėn Austriake nė Tiranė.
03.03 - 15.03.2017"NE KERKIM TE IDENTITETIT" - Ekspozitė personale e piktores Nirvana Baja Bushati.
14.02 - 24.02.2017Ekspozitė me punime tė zgjedhura nga studentėt e Departamentit tė Arteve, Universiteti i Shkodrės “Luigj Gurakuqi”.